Кульові повнопрохідні крани GENEBRE 2014 виготовлені з корозійно-стійкої нержавіючої сталі марки CF8M (AISI 316)
• Різьба згідно стандарту DIN 2999
• Виконаний із нержавіючої сталі AISI 316(CF8M)
• Ущільнення сідла кулі PTFE+15% G.F
• Захист від протікання через отвір штока
• Кільце штока –Viton
• Ущільнення штока – PTFE
• Система блокування
• Макс. робочий тиск 63 Kg/cm2
• Робоча температура –25 ºC + 180 ºC
• Робоче середовище – Вода, Вода гаряча, Пар, Повітря, Неагресивне середовище, Малоагресивне середовище
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Genebre |
| Страна производитель | Испания |
| Тип затвора | Шаровой |
| Условный проход | 25 мм |
| Рабочая среда | Неагрессивная среда, Агрессивная среда, Вода, Газ, Пар, Воздух, Нефтепродукты, Пароводяная смесь |
| Тип присоединения | Муфтовое |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 180 град. |
| Максимальное рабочее давление | 64 бар |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Вес | 0.606 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина | 82.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 780 ₴


