Об'ємний лічильник води ZENNER WPD Ду 80 спеціально сконструйований для вимірювання високих витрат із переважно постійним профілем витрати. Завдяки надійній конструкції WPD може охоплювати широкий діапазон вимірювань і забезпечувати точні результати вимірювань протягом тривалого періоду. Отже, він охоплює майже всі вимірювальні завдання у постачанні та розподілі питної води.
Корпус WPD Ду 50 оптимізований для потоку. Вимірювальна вставка була заново сконструйована як змінна метрологічна одиниця, згідно з європейським стандартом MID. У поєднанні з сучасною опорою робочого колеса можна домогтися гарної лінійності та довготривалої стабільності кривої похибки. Міцний мідно-скляний регістр не є дифузійним і захищений від конденсації. Він також надійно працює в найважчих умовах (наприклад, в затоплених кар'єрах або шахтах).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZENNER |
| Страна производитель | Германия |
| Область применения счетчика | Промышленный |
| Условный проход | 80 мм |
| Вид водосчетчика | Турбинный |
| Максимальный расход, Qmax | 78.75 куб. м/час |
| Номинальный расход, Qn | 63 куб. м/час |
| Переходной расход, Qi | 1.01 куб. м/час |
| Минимальный расход, Qmin | 0.63 куб. м/час |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Тип присоединения | Фланцевое |
| Использование | Для холодной воды |
| Метрологический класс | С |
| Вес | 13.4 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Максимальная температура измеряемой среды | 50 град. |
| Рабочее давление | 16 бар |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 225 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 640 ₴



